O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi wierceń głębinowych. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest wykonywanie odwiertów pionowych dla dolnych źródeł pomp ciepła oraz wiercenie studni głębinowych mało- i dużo- średnicowych. Zajmujemy się również renowacją i czyszczeniem  istniejących studni oraz likwidacją nieczynnych studni.

Współpracujemy z profesjonalistami w zakresie odnawialnych źródeł energii w szczególności specjalistami od pomp ciepła, którzy sami nie wykonują prac wiertniczych, oraz klientami, którzy decydują się na pompy ciepła.

Dysponujemy nowoczesnym oraz bardzo wydajnym sprzętem (m.in. nową wiertnicą –  rok prod. 2016) oraz wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy w stanie wiercić otwory o głębokości do 200 m. Do wykonywania odwiertów stosujemy produkty ekologiczne bezpieczne do środowiska i człowieka z niezbędnymi atestami i normami stosowanymi w Polsce i Europie.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Solidność i terminowość wykonywanych prac jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych realizacji. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu celem wykonania kosztorysu usługi!

Zapewniamy:

  • Profesjonalizm w wykonaniu;
  • Konkurencyjne ceny;
  • Stały nadzór geologiczno-wiertniczy;
  • Gwarancję wykonanych prac;
  • Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów

Comments are closed.